IVECO S-WAY DOĞAL GAZ YENİ BİR HAREKET TARZI

Sizin için daha düşük maliyet, çevre için daha az etki. Doğal gazlı yeni motor serisi ile IVECO, bir pazar lideridir. Performans ve sürdürülebilirlik yollarda bir arada. Pazardaki en gelişmiş doğal gaz teknolojisiyle buluşan yeni IVECO S-WAY çekici, uzun mesafeli taşımacılığın tartışmasız sürdürülebilir lideridir. IVECO, 20 yılı aşkın bir süredir doğal gaz teknolojisine öncülük etmiş, Avrupa genelinde, LNG ve CNG teknolojisinde uzmanlaşmış yaygın bir IVECO hizmet ağı geliştirmiştir.

NATURAL WAY

-90%

NO2 bakımından

-99%

partikül madde bakımından

-95%

biyo-metanlı CO2 bakımından

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  • ETKİLİ ÇEVRESEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
    IVECO S-WAY NP, hava kalitesini artırmak, iklim değişikliği etkilerini azaltmak ve gece teslimatları için ideal olan Sessiz Modda sadece 71dB(A) düşük gürültü seviyesinde çalışarak daha sessiz bir çevre sağlamak için en çevre dostu yakıtın avantajlarını maksimuma çıkarır.
  • UZUN MESAFE DOĞASINDA VAR
    IVECO S-WAY NP, 1600 km’yi bulan istisnai menzili ile uluslararası uzun mesafe taşımacılık için özel olarak tasarlanmış pazarın ilk gaz-yakıtlı kamyonudur.

YÜKSEK VERİMLİ MOTORLAR

Verimli ve güçlü

YÜKSEK VERİMLİ MOTORLAR
​Tüm uygulamalar için uygun çok sayıda Euro VI/d dizel ve doğal gazlı motor seçeneği sunmaktadır. 3 Farklı hacimli ve 330 ile 570 arasında değişen güç sınıflandırmalarına sahip dizel motorlar, sınıfında lider bir güç sağlar. Temiz ve sessiz çalışma imkanı sunan doğal gazlı versiyonları da mevcuttur.

IVECO HI-CRUISE
IVECO HI-CRUISE GPS öngörülü sürüş sistemi, son teknoloji GPS harita teknolojisini kullanarak eco-roll, öngörülü vites değiştirme ve öngörülü hız sabitleme gibi sürüş destek fonksiyonlarını entegre etmektedir.

YÜKSEK VERİMLİ ŞANZIMAN
Elektronik kavramalı, 12-hızlı HI-TRONIX otomatikleştirilmiş şanzıman, kendi kategorisindeki en üstün teknolojiyi, sınıfının en iyisi tork-ağırlık oranını ve şanzıman yağı için uzun değişim aralıkları sunmaktadır.

YAKIT TASARRUFU SİSTEMLERİ
Rölanti-önleme özelliği, motoru otomatik olarak kapatarak uzun süreli rölantiyi önler. Akıllı EGR, enjeksiyon zamanlamasını optimize ederek ve tüketimi azaltarak yanma verimini artırır.
Akıllı Yardımcı Donanımlar, çalışmaları gerekmediğinde enerji israfını önler: Hava Kavramalı Kompresör – Akıllı Alternatör – Değişken Akışlı Direksiyon Pompası