IVECO S-WAY. İKİNCİ EVİNİZ

Tamamen yeni kabini, mükemmel yakıt verimi ve üstün teknolojisi ile IVECO S-WAY kamyon, sürücülere mükemmel araç-içi yaşam koşulları sunmak, rekabet gücünü ve Toplam Sahip Olma Maliyetini iyileştirerek araç sahiplerine karlı bir çözüm sunmak üzere tasarlanmış eksiksiz bir taşımacılık çözümüdür.

Her sürücünün hayal ettiği bir kamyon: Sürücülerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan yeni ferah kabin, bir çok konfor özelliğine ve üstün teknolojilere sahiptir. Tam anlamıyla ikinci eviniz.

IVECO S-WAY HAKKINDAKİ 3 GERÇEK

4% e varan yakıt tasarrufu

Şehir içi teslimatlarda

1.sınıf

Sürüş Konforu

8.7 den 12.9 m3 ’ e

Hacim

YÜKSEK VERİMLİ MOTORLAR
VERİMLİ VE GÜÇLÜ

Tüm uygulamalar için uygun çok sayıda Euro VI/d dizel ve doğal gazlı motor seçeneği sunmaktadır. 3 Farklı hacimli ve 330 ile 570 arasında değişen güç sınıflandırmalarına sahip dizel motorlar, sınıfında lider bir güç sağlar. Temiz ve sessiz çalışma imkanı sunan doğal gazlı versiyonları da mevcuttur.

TANITIM VİDEOSU

HER GÖREV İÇİN DOĞRU KABİN

IVECO S-WAY, sürücü odaklı bir şekilde geliştirilmiştir ve yeni kabin yüksek pasif güvenlik seviyeleri sunmak üzere yeniden tasarlanmış ve güçlendirilmiştir.
Yeni tasarım ayrıca, tek parça yan pencere ve dikiz aynaları ile sürücüye oldukça iyileştirilmiş doğrudan görüş imkanı da sağlar.