YÜKSEK YÜKLEME KAPASİTESİ


Yükünüz için daha fazla alan. 7.2 ton azami yüklü ağırlık ve 19.6 m3 ‘ varan hacim3Tasarruf için yüksek esneklik ve sağlamlık.


Yedek Parça

Kurumsal

Hakkımızda


1993 yılında sadece ağır vasıtalara özel mekanik ve elektrik konularında servis hizmeti vermek üzere kurulan Cömertler Otomotiv şirketi zaman içinde yedek parça satışlarına da başlamıştır. Gelişimini sürdüren işletmede Cömert Kardeşlerin ortaya koyduğu performansa bağlı olarak 1999 yılında otomotiv şanzıman ve dişli üretiminin global liderlerinden biri olan ZF’nin Ege Bölge Yetkili Bayisi ve Servisi olma hakkını elde ederek büyümesine devam etmiştir.
Kalite odaklı iş yapma prensibiyle çalışan işletme 2000 yılında kendine ait büyük servis binasıyla satış sonrasının her dalında faaliyet gösteren entegre bir yapıya sahip olmuştur. Büyüyen iş hacmine bağlı olarak kurumsal yapılanma çalışmaları başlatılmış ve yerel başarılardan bölgesel liderliğe geçiş plan ve stratejileri oluşturarak grup değerleri açısından önemli adımlar atılmıştır.
2015 yılında DAF ve Tırsan markalarının Yetkili Servisi olarak faaliyet göstermekte olan Aytok’u satın alarak bünyesine dahil eden Cömertler 2016 yılında satış yetkisini de alarak büyümesini sürdürmüştür. Böylelikle çok markalı satış dünyasına adımını atan işletme 2020 yılındaki hedefini bölge insanının sempati ile baktığı tanıdık bir marka olan IVECO markasının Satış ve Servis yetkisini alarak genişletmiştir. Gelişimini sürdürmekte olan işletme sadık müşterileri ve temsilciliğini yaptığı iş ortaklarından aldığı güçle değer yaratan hizmetlerini başarı ile sürdürmeye devam edecektir.
  • Güvenirliliğin sembolü olmayı amaçlar ve tüm paydaşlarına saygılı davranır,
  • Çalışanları ve ortakları topluma, çevreye, müşterilerine ve iş ortaklarına karşı olan sorumluluklarının bilinciyle hareket eder,
  • Bu sorumluluklar Meyek’in iş ahlakının temel ilkelerini oluşturur.
  • Tüm çalışanlar ilişkilerinde dürüst, güvenilir, inanılır olma ve işin her aşamasında etik iş kurallarına uyma konusunda yükümlülüklerinin bilincindedir.

Anasayfa